Jony Patry – Ülkeler ve Liderleri

2019 Yorumları: En Çok Etkilenen  Ülkeler 

Bugün Dünya liderleri ve 2019’un güçlü ülkelere etkilerinden bahsedeceğim. Bir kaç ülke ve liderlerinin haritasını incelemek istiyorum. Bu da bize dünyanın ileride nereye doğru gideceğini ve nelerin ortaya çıkacağını, neler olacağına ve bunların nerede olacağını gösterecek.

 İncelediğim en zor haritaya Amerika sahip. Bu yıl Amerika için çok yoğun geçecek ve dolayısıyla Başkan Trump için de  öyle olacak. Amerikan’nın haritası ile Başkan Trump’ın haritasını karşılaştırdım. Başkan Trump’ın Merkür’ü 15 derece İkizler’de ve bu derece Mars ve Rahu’nun (Kuzey Ay Düğümü) 12-13 Haziran 2019 civarında kavuşumda olacağı yer. (İkizler 15 derece) Başkan Trump’ın İkizler’i 15 derecede ve Amerika’nın haritasındaki Jüpitere baktığımda o da İkizler’de 15 derecede ve Amerika’nın haritasında Jüpiter, Güneş, Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) hepsi İkizler burcunda toplanmış. Başkan Trump’ın Merkürü’nün Amerika’nın Jüpiter’i ile kavuşumda olması, uğraşılan şeyleri, Trump’ın Amerika için uğraştığı noktaları gösteriyor. Bu da ticaret, iletişim.. Transit olan Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) Amerika’nın ve Trump’ın Merkürü ile açı yapıyor, kavuşumda olacak. Bu da çok fazla öfke, düşmanlık içeren yoğun olayların olacağının göstergesi. Özellikle de yaz ayları boyunca. Merkür taşıma, ulaşım, ticaretle de ilgilidir. Bu konular çok açığa çıkacak.. ama Amerika’da patlama ihtimali olan başka şeyler de görüyorum..

 Diğer bazı ülkelere baktığımda, çok büyük gezegen konfigürasyonlarının olduğunu görüyorum…

 Bir tanesi Çin. Çin’in lideri Xi Jiping’in Güneş’i, Mars’ı, Merkür’ü ve Uranüs’ü hepsi İkizler burcunda ve bu burçta tüm tutulmalar olacak, transit Mars ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) da o burçta olacak bu yaz. Dolayısıyla, bu çizgide Amerika, Çin ile pek çok şey hakkında çok fazla çatışma içinde olacak… ticari savaşlar, tartışmalı, çileden çıkarıcı olaylar olacak ki bunlardan dolayı Amerika ve Çin arasındaki anlaşmalarda bozulmalar olacak.

 İkinci olarak, Türkiye’nin haritasını inceledim ve   “ekonomik” olarak kapana sıkışacak. Liderleri Erdoğan’ın Güney Ay Düğümü (Ketu) 29 derece İkizler’de ve Kuzey Ay Düğümü (Rahu) de 29 derece Yay’da. Bu düğümlerin inversiyonu (ters dönme) oluşacak… Mart’tan başlayarak Erdoğan’ın haritasında Rahu’nun (Kuzey Ay Düğümü) üzerinden Ketu, Ketu’nun (Güney Ay Düğümü) üzerinde de Rahu geçecek. Bu olayların çok büyük şekilde tersine döneceğini gösterir. Bu tersine dönüş “ekonomik” olarak olacak ve Türkiye için çok zor zamanlar.

 Almanya’nın haritasına bakalım.. Lideri Angela Merkel’in haritasına baktığımda onun da haritasında da düğüm inversiyonu (ters dönme) görüyorum. Merkel’in haritasında Merkür, Jüpiter ve Ketu (Güney Ay Düğümü) İkizler’de ve Rahu (Kuzey Ay Düğümü) ve Mars Yay’da. Transit Satürn, onun haritasında Mars ve Rahu’nn üzerinden geçecek, kavuşum yapacak. Bu Almanya için de çok ama çok zor bir durum yaratıyor. Ekonomik olarak onlar da problem yaşayacak ve buna ek olarak, sokaklarda çok saldırılar, olaylar, problemler olacak. Almanya için çok yoğun, aşırı ve gergin olaylar ve problemler görüyorum ve bunu yine Amerika için de söyleyebilirim.

 Bu ülkeden bir diğer ülke liderine geçiyorum o da etkilenenler arasında. Fransa lideri Macron. Macron’un haritasında Jüpiter 7 derece İkizler’de ve Güneş, Merkür’ü Yay’da ve transit Satürn ve Ketu (Güney Ay Düğümü) orada olacak. Bu onun için önemli büyük problemler demek. Satürn’ün Güneş’i ile kavuşumda olmasından dolayı Macron pek çok şey konusunda değişime uğrayacak, ona normalde yapmayacağı pek çok şeyi yaptıracaklar, pek çok şeyi bırakması ve değişmesi konusunda zorlayacaklar. Fransa’da büyül problemler var ve büyük ve ani değişimler var.

Avrupa’da büyük problemleri ana olarak Almanya ve Fransa’da görüyorum. Ancak Avrupa’daki herhangi bir ülkede de ayaklanma, kavga, çatışma ve savaş bekleyebiliriz… Özellikle sokaklarda ve öncellikle Almaya ve Fransa’nın sokaklarında…

Amerika’da da çok büyük bir olay olacak gözüküyor ve bu ana, büyük olay çok büyük bir çöküntü, parçalanmaya da neden olacağa benziyor.

 Hatırlayın.. gökyüzünde Satürn ve Plüton biraraya geldiğinde, bu bazı eski geleneklerin, ve günün şartalarına uymayan ve artık işe yaramayan şeylerin, çağdışı olanların yıkılması, çökmesi anlamına gelir.. Dolayısıyla, bu yıl 2019’da dünyada bir sona geliniyor. Bu son pek çok eski kalıbın yıkılması demek.

 Şimdi Hindistan’ın ve Lideri Ram Nath Kovind’in haritasına bakalım. Bu yıl bir ara seçim olacak. Onun muhalefeti kim, karşına kim çıkacak bilmiyorum ama bildiğim şey; onun haritasının tekrar seçilme olasılığı açısından olumlu olduğu, güzel gözüktüğü. Bunu söyleme sebebim şu; haritasına baktığımda Ay ve Mars’ı Akrep’te kavuşumda ve Jüpiter’de o burçta transit. Eğer hesaplamalarım doğruysa, yükseleni Terazi ve transit Jüpiter tam olarak onun doğum haritasında Ay’la kavuşumda ve Ay’ı da 10. Evi yönetiyor ki 10.ev kariyer evidir. Jüpiter, Ay’a yaklaşırken ve Mars’ı da Akrep’teyken ona güzel bir açılım veriyor. Karşında kim olacak bilmiyorum haritasını da henüz çıkarmadım. Çıkardığımda onunla da ilgili tahminlerimi yapacağım ve her iki haritayı da analiz ettiğimde daha da sağlıklı tahminler yürütebilirim…

Hindistan, Brezilya, İngiltere dünyadaki diğer ülkelerde olduğu gibi yoğun, gergin olaylara sahne olamayacak gözüküyor… Esas ana ve büyük problemeleri, Amerika ile Çin, Almanya ve Fransa yaşayacak gözüküyor.

 Vlademir Putin’in haritasına baktığımda, onun haritasında ana, büyük ve korkunç bir problem  görmüyorum.

 Problem gördüğüm ülkeleri takip edin.. özellikle Mart ayında Kuzey ve Güney Ay Düğümü burç değiştirdiğinde ve değiştirdikten sonra ve bir de özellikle yaz aylarında.. Mayıs, Haziran’da pik yapacak, olaylar en üst noktaya gelecek ve Temmuz’da da bu şekilde devam edecek…

 2019 yılının sonunda çok büyük bir tutulma olacak. Bu tutulma 26 Ararlık 2019’da meydana gelecek ve bu tutulma, dünyayı değiştirecek.

Çeviri: AylinER
https://www.youtube.com/watch?v=KMWxXpDFM2E&t=285s

Check Also

Geri Dönüşü Olmayan İnsan Ruhunun Ölümsüz Yolculuğu