Şifa – Joe Dispenza – Bölüm 3

Bilinçsiz bir şekilde programlanıyoruz? Peki Nasıl? Bu konuda somut deneyler var mı?

Bir olayı zihninizde yeniden değerlendirmeye devam ederseniz, beyninizde ve bedeninizde olay sanki şu an yaşanıyormuş gibi aynı kimyayı üretiyorsunuz.

Geçmişte yaşamaya devam ederseniz, tekrarlarsanız, nihayetinde o, bir huy olmaya doğru gidiyor, duygularımız düşüncelerimizi yönlendirmeye başlıyor,  biyolojimizde sıkışıp kalmış oluyoruz.

Hayat kavramına duyulan aşk nasıl anlaşılabilir? Seçilebilir mi?

Genleriniz yeniden programlanabilir mi?

Bir beden olmadığınızı farkedebilirseniz, bedeniniz artık zihninizdeki olmaz, ve bedeninizle çalışmaya başlayabilir, ve onu yeni bir zihin olarak koşullandırabilirsiniz.

Eğer beyin dalgalarınızı düzenleme ve değiştirme kabiliyetinizin pratiğini yapars anız, ve bedeninizin, kimliğinizin, uzay ve zamanın ötesine geçebilmeyi iyi bir şekilde pratik ederseniz, siz bedeninizi inşa eden o mutlak enerjiye sahip bilinçsinizdir.

Plesaboda  iyileşmeyi düşünce sağlıyor. içilen etkisiz hap ise niyettir.

Umudunu kesmiş insanlara plasebo verilen depresyon çalışmalarında, plasebo verilen insanların %81’i,  plaseboya herhangi bir depresyon hapına verdiği kadar iyi karşılık vermiştir. Özetle, onlar kendi depresyon ilaçlarını kendileri yapıyorlar.

Kendi beden ve sinir sistemleri, dünyadaki en büyük eczanedir.

Check Also

Geri Dönüşü Olmayan İnsan Ruhunun Ölümsüz Yolculuğu