4 GHz) Olan 4G Wifi İnsan Vücudundaki Su Moleküllerini Etkiliyor

4 GHz) olan 4G wifi bile, vücudumuzun% 70’i su olduğu için insan vücudundaki su moleküllerini etkilemeye başladı .

Dolayısıyla, çevremize üssel miktarda mikrodalga radyasyonu koyabileceğimizi ve etkilerinin sadece yanlış olduğunu hissetmediğimizi düşünmek.

Ancak yeni 5G teknolojisi, şu anki 2.4 GHz’den 60 GHz’e kadar korkunç bir adım atıyor .
Bu …. 60 !!!!! GHz …. 2.4.

Perspektif olarak koymak gerekirse, 60 GHz, vücudunuzun hücrelerinden geçen her saniye 60 milyar elektromanyetik dalgadır .

Bu, doğal olmaktan uzak ve insan vücudunun sürekli bombalanması için güvenli olandan milyarlarca kat fazla .
5G altında , genel halk sürekli olarak ultra yüksek frekanslı bir radyasyonla yıkanacak ve vücudunuzdaki su moleküllerini yavaşça ve sessizce yok edecek ve sonuçta sağlığınız.

İlaç endüstrisi ve büyük ilaç yatırımcıları yararına.
Etrafımızdaki kablosuz teknolojinin patlamasını görebilseydik:

5G’nin Potansiyel Kısa Vadeli Olumsuz Etkileri

İşte söz dışarı konuştum uzmanlar yaklaşan 5G ve Wi-Fi verici kulelerinden frekansına maruz kalma ile bağlantılı ani belirtilerin, hastalık göstergeleri ve hastalıklardan bazıları şunlardır: [Dr. Federica Lamech, Makale 2014 Yayınlandı] * yorgunluk
* Kronik Baş Ağrıları
* Kalp çarpıntısı
* Huysuzluk
* kaygı
* Sinir gerginliği
* Ruhsal depresyon
* konsantrasyon
* Hafıza bozukluğu
* Alerjiler
* Tiroid Disfonksiyonu
* Bağışıklık Sistemi Zayıflığı
* Otoimmün Yanıtlar
* Talamus bölgesine kan akışında azalma
* Hormon Dengesizliği
* Melatonin Metabolik Durumunda Bir Eksiklik
* Bağışıklık Sistemi Bastırma
* Gözlerin Kataraktları
* Sperm Malformasyonu
* Görme kaybı
* Depresif akıl hastalığı

5G’nin Potansiyel Uzun Vadeli Olumsuz Etkileri

Hemen ölmeyeceksin. 5G, nüfusun üzerinde yavaşça öldürülen bir silahtır .
5G belli bir süre boyunca çeşitli hastalıkları tetikleyeceğinden, sadece birçok sağlık problemi yaşamaya başlayacaksınız.

Çünkü 5G vericileri, vücudumuzdaki oksijen moleküllerini etkileyen frekanslarla bizi yavaşça zehirleyecektir . İnsanlar kendilerine ne yapıldığı konusunda hiçbir fikre sahip olmayacaklar çünkü sessiz, görünmez ve kokusuz .
Topladığım araştırma ve verilerden yola çıkarak, uzun vadeli senaryonun böyle bir şey olacağını tahmin ediyorum:

5G’yi piyasaya sürdüklerinde yavaş yavaş yeni bir hastalığa neden olacak , Polio geri dönmüş gibi görünecek ve hazırlanmış bir “aşı” yapacaklar .

Bu, ‘ Hegelian Diyalektiği ‘ olarak bilinen gizli bir stratejidir . Veya daha basit bir ifadeyle, “Sorun, Tepki, Çözüm.”
Hem sorunu hem de çözümü aynı anda yaratırlar.

Binlerce bilimsel çalışma uzun zamandır kablosuz yüksek frekanslı radyasyona maruz kalmanın aşağıdaki olumsuz biyolojik etkilerin uzun bir listesine sahip olduğunu göstermiştir:
* Kanser, Lösemi, Kalp Hastalıkları ve Alzheimer, 5G ağının Ultra-Yüksek Işınım Sıklığı’ndan tavandan geçecektir.
* Beyin ve Kalp Tümörlerinde Artış
* Düşürülmüş Doğurganlık ve Arttırılmış Sterilizasyon, 5G’nin ilettiği Radyasyon Dalgaları seviyesi olarak Doğurganlığı etkileyebilir ve etkileyebilir ve Fetal Anormallikler yaratabilir.
* Wifi radyasyonu Yemek Yapan Erkeklerin Spermi
* 5G wifi (ABD’de ‘WiGig’ olarak adlandırılacak), vücudunuzun Oksijen Molekülleri için son derece kötü olacak.
* 5G vücudunuzun D Vitamini yaratma yeteneğini etkiler.
* Kronik Hastalıklar artacak ve insanların Bağışıklık Sistemleri düşecek.
* Hücrelerinizde Mitokondri etkiler.
* DNA hasarı.
* Sinir sistemi hasarı.
* Melatonin Prodüksiyonunuzu tahrip ederek Sirkadiyen Ritminizi olumsuz yönde etkiler.
* Dalga formları Kalp Atış Hızınızı etkilediği için Kalbinizi zayıflatın .
* Hasarlı Bilişsel İşlevler, 5G Beyin Dalgalarını Etkileyeceğinden

Verimlilik ve Sterilizasyon

Eğer konum hamile veya hamile kalmaya çalışan, KAÇININ gibi 5G veba.
ABD’de yaklaşmakta olan 5G şirketinin birine Artemis deniyor ve yüksek yoğunluklu dağıtım sağlayacak ve battaniye kapsama alanı sağlayacak olan yeni ‘ pCell Kablosuz Teknolojisini ‘ kullanacaklar.
Mitolojide Artemis doğurganlık ve doğum tanrıçasıydı .

Artemis şirket logosu, bir kadının ters rahmini simgeliyor . Üreme işlevi olarak benzerliklerin kablosuz olarak ters çevrildiği anlaşılıyor .

5G, kitle sterilizasyonundan, depopülasyon projesinden başka bir şey değil”
Bu ‘pCell’ vericileri fansızdır ve ısıyı bin watt gücünden dağıtabilecek gibi görünen soğutuculara sahiptir.
Asıl soru, bin watt güçle ne yapacaklar?

Ve kanunla bu gibi küçük hücreli cihazları küresel her yerde yerleştirilmiş olacak, ve kaçınılmaz olacaktır.
pCell kablosuz teknolojisi, telsiz sinyallerini kullanmak ve birleştirmekle ilgilidir, hatta her bir bireyin mobil cihazının çevresinde nereye giderse gitsin takip eden mobil cihazlarında ekstra kablosuz enerji yaratma girişiminde bulunur .

Artemis sistemleri , her kablosuz cihaz etrafında sürekli olarak her bir pCell mikrodalga enerjisi kabarcıkları yaratır , gerçekte cihazı nereye giderse gitsin, kaçış olmadan, bağlantının asla kopmamasını ve kullanıcıya radyasyonun sabit olmasını sağlar.

Evlere ve Okullara Tehlikeli Yakınlık

Denenmemiş-emniyet 5G daha hızlı hızları destekleyen yüksek frekanslı dalgaları kullandığından 5G için 4G geçişin önemli ölçüde RF-EMF radyasyona maruz artacaktır.
Fakat 5G dalgaları uzaklaşmazlar , sadece kısa bir mesafe boyunca etkilidirler ve mevcut 4G altyapısından daha yakın bir yerde inşa edilmiş bir anten ağı gerektiren ağaçlar, binalar vb. Gibi katı maddelerden zayıf şekilde iletilirler .

Bu nedenle, Devlet kanunu, bağlantıyı sağlamak için ev , okul ve iş yerinizden her 500 feette bir küçük pizza kutusu boyutunda antenlerin kurulmasını gerektirecektir . Telefon direkleri, elektrik direkleri, sokak lambaları, kamu binaları veya evinizin yakınındaki herhangi bir fikstür üzerine yerleştirilecektir .

Kimse 5G radyasyonundan kaçamaz

Yeni antenlerin Yepyeni bir altyapı ve tam olarak uygulanmasıyla her gelişmiş ülkede, her yerleşim cadde boyunca yaklaşık antenleri her 10 ila 12 evlerde sonuçlanacak gerekecektir ve bu demektir kimse 5G radyasyonu kaçmak mümkün olacak , Böylece zorunlu maruz kalma muazzam artış.

Ve sizden izin istemeyecekler, sadece önünüze koyacaklar, yüksek yoğunluklu, yakınlık, sürekli yayılan, sağlık, güvenlik veya çevresel kaygılardan muaf tutulacaklar.

Ve başka bir seçeneğiniz olmayacak, sizin tarafınızdan herhangi bir onay olmayacak. Eğer yerel meclisinizin veya otoritenizin mahallelerinizdeki ağaçları büyük ölçüde parçaladığını fark ederseniz, bölgenin sınırsız 5G radyasyon dalgalarıyla yıkanmasına izin vereceğinizi bileceksiniz.

Milyar dolarlık bir şirketin bu İngiliz CEO’su mikrodalga hastalıkları hakkında konuşuyor.

7. Güvenlik Endişelerini Görmezden Gelen Hükümetler

FCC ( Federal Communications Commission ), bu yeni kablosuz teknolojiyi düzenleyen sorumlu olması gerekiyordu, olduğu ancak bunların düzenlemeler neredeyse 20 yaşındadır . Bu da, en ileri teknolojimizin 20 yıllık güvenlik standartlarıyla desteklendiği anlamına geliyor.

Ve daha da kötüsünü yapmak için , yaklaşık 50 yıllık bir konsepte dayanıyorlar, yani eğer mikrodalga radyasyonu bizi ısıtmazsa , muhtemelen bize zarar veremez .

Ancak şimdi bunun yanlış olduğunu gösteren yüzlerce çalışma var.
Bu, düzenleyici kurumunuzun halkı korumakla ilgilenmediği anlamına gelir .

Ve birçok halk sağlığı sorununda olduğu gibi , düzenleyici organı etkileyen sektörümüz var . Ve burada olan da bu. Bu yüzden kablosuz devlet lobisi ve FCC arasında döner bir kapı var.
Ayrıca, bilim büyük ölçüde sanayi finansmanından etkilenir .

Yaptıkları az sayıda çalışmayı kimin finanse ettiğini görürseniz , bağımsız çalışmaların % 70’i olumsuz etki gösterirken , endüstri tarafından finanse edilen çalışmaların yalnızca% 32’si olumsuz etkiler göstermektedir. Yani paranın bu konudaki etkisini açıkça görüyorsunuz.

Tütün, endüstri tarafından finanse edilen bilimin ve ürünlerinin güvenli olduğunu gösterdiği başka bir örnekti .

2016 yılında Başkan Obama’nın FCC Başkanı Tom Wheeler neden ziyade korkutucu açıklamalar yaptı ABD ediyorum DEĞİL onun geri düzenlenecek emniyet testi ile 5G konuşlandırılması diye coşkuyla bir “oyun değiştirici” olarak 5G ağının gelen sunumu müjdeledi zaman, ve “on milyarlarca dolar” üretecek bir “ulusal öncelik”.

FCC otomatik olarak UNTESTED 5G frekanslarının kullanılmasını onayladığından, bu insanlık için bir uyarıdır . Wheeler şunları söyledi: “5G ağı, önceden tahmin edilebilenden daha yüksek frekans bantları kullanacak, bu da 24 – 100 GHz veya daha fazla denenmemiş frekanslar ” .

Wheeler, “Yeni frekansları uygulamak, sinyalleri, yeni altyapıyı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çok sayıda kulenin konuşlandırılmasını amaçlayan ve güçlendiren yeni antenler gerektirecektir” dedi.

Zengin 5G’den Muaf Olacak

Palm Beach ve diğer bazı zengin kıyı toplulukları, kendi bölgelerinde 5G iletim ekipmanlarının kurulumunda yerel kontrolü sınırlayacak yasalardan muaf tutuluyor .

Başka bir deyişle, Hamptons, Bel-Air, Manhattan Sahili, Malibu, Pasifik Palisades, vs. gibi ABD’nin zengin bölgelerinde yaşayan zenginler ve seçkinler , zorunlu olarak 5G kamu radyasyonuna dayanarak satın alabilirler . .
Belediye meclisi bir moratoryum ilan kablosuz iletişim yerleştirmek için uygulamalar üzerinde kamu mallarının ve p yoldan doğan barınma sıkıntısı hakları . Kasaba muaf tutulmasaydı, moratoryum 1 Temmuz yürürlüğe girdikten sonra kasabayı devlet hukukuna karşı korumazdı.

“Oyulduk, Bu Kanun Bizim İçin Geçerli Değil”
– TOM BRADFORD (Palm Beach İlçe Müdürü)

Muafiyet ya da “oymak” , Bradford ve Belediye Başkanı Gail Coniglio’nun “yeni yasaların estetik bir felaket olacağı ” konusunda uyardığı Palm Beach’teki karşılama haberidir .

“Muafiyet, kasabanın veya küçük bir buzdolabının büyüklüğü olan 5G ekipmanının,“ küçük hücrelerin ”nerede bulunacağını düzenlemede kentin çok daha fazla kontrol sahibi olacağı anlamına gelir”

“Yasak, tüm yeni uygulamaları kablosuz mülkleri kamu mallarına, kamusal haklara veya kamu yararına kolaylıklara yerleştirmek için geçici olarak engelliyor;

Sinsi Patentler

Daha açık bir şekilde göstermek için, Hükümetlerin vatandaşlarının sağlığına veya refahına ne kadar önem verdiklerini, eleştirel düşünen tüm insanlara “ 6506148 No’lu Patenti ” google’a davet ediyorum .

Bu sinsi ABD Patenti 6506148 B2, ‘ Bilgisayar ve TV Monitörlerinden Elektromanyetik Alanlarla İnsan Sinir Sistemi Manipülasyonu ‘ içindir.

Bu, Hendricus Loos’un (büyük olasılıkla hayali bir isim, takma isim) yarattığı birçok patentten biridir , Loos, o zamandan beri DARPA (Amerika Birleşik Devletleri Savunma Gelişmiş Araştırma Projeleri Ajansı) için çalışan bir birey veya bir grup bireydir. 1960’larda.

Bay Loos çok meşgul bir arıydı.
İşte diğer patentler Mr Loos (DARPA) tarafından tutulan:
* USP # 6238333 – Sinir sisteminin uzaktan manyetik manipülasyonu.
* USP # 6017302 – Sinir sisteminin bilinçaltı akustik manipülasyonu.
* USP # 4245909 – Parçacık büyüklüğü dağılımının ölçülmesi için optik bir alet .
* USP # 6091994 – pulsatif sinir sisteminin manipülasyonu.
* USP # 5782874 – Sinir sistemini yönetmek için yöntem ve cihaz .

Bu patentler , hükümetlerin ne kadar sinsi olabileceğini ve alternatif gündemlerinin olabileceğini açıkça göstermektedir .

Bu patentler sadece devletlerin sağlığınıza ne kadar önem verdiğini göstermiyor, aynı zamanda daha önemlisi kasıtlı olarak olumsuz yönde etkilemeye çalıştıklarını gösteriyor.

Bu düşünce tarzı aynı zamanda Küba’daki Diplomatlara ve ayrıca son zamanlarda Çin’de sonik saldırıları olduğu iddiasını da ortaya koyuyor.

5G’nin Tehlikeli Olduğunu Nasıl Biliyoruz?

Gerçekten ilginç olan ve insanların buna bakması gereken şey “Aktif İnkar Sistemi”.
Ki bu olduğunu biyolojik silah askeri ve kolluk tarafından kullanılan kalabalık kontrolü için .

ADS, 95 GHz’lik bir frekans kullanır .
FCC, 5G antenlerinin “24 – 100 GHz veya daha fazla” frekansları yayınlayacağını söyledi

Aslı Önel-İnternet alıntısı

Check Also

Geri Dönüşü Olmayan İnsan Ruhunun Ölümsüz Yolculuğu