G1&G2 Solar Fırtınalar (Özellikle Bugün ve Yarına Dikkat)

 Bu hafta güneş, yüzeyindeki patlamalarıyla aşırı derecede aktif ve bu arka arkaya solar fırtınalar yaratıyor ve bizim gezegenemizde de inanılmaz derecede yoğun,aşırı güçlü enerji meydana getiriyor.

Bu fırtına gezegenimizin elektromanyetik alanına öyle bir yoğunlukta çarpıyor ki,elektromanyetik alanda çok büyük çatlaklar meydana getiriyor.Bu da normalden çok daha yüksek miktarda gazın atmosferimize saçıldığı anlamına geliyor.

Bu çatlaklar ayrıca portallar (kapı) olarak da bilinir ve bu çatlaklardan evrenden gelen yüksek titreşimli enerjiler içeri girer, dünya üzerinde enerji parçacıklarına, buna insanlar da dahil, çarpar ve bozar.

Bir portal, evrende birbirinden uzak olan iki lokasyon arasına yolculuğa açılan kapıdır.

Örneğin; güneşten dünyaya.

Portal, yenilenen enerji, sınırsız olanaklar, üst-yüksek akıl, artan sevgi ve bilgelik seviyeleri ile tam, bilinçli bir uyanışla yaşama şansı sağlayan geçici bir yaşam-değişim sürecidir. Bu süreç, evrenin enerjisine uyum sağlamak, onunla uyumlanmak için muazzam bir fırsattır.

Bir araştırma,insan elektromanyetik alanı,  jeomanyetik fırtınalarla gelen semavi/göksel elementleri (hücresel seviyede bizi değiştirip, dönüştürebilen) absorbe ettiği, emdiği için, bizim çok büyük enerji değişimleri yaşamamıza neden olabileceğini tespit eder.

Solar fırtınalar sırasında, parlayan/nurani enerji kütleleri Dünya’nın atmosferine sızar ve bu aşırı uyarıcı olabilir; bu yüzden kendi enerjimizin yanı sıra çevremizdeki insanların enerjisini de hissedebiliyoruz… Herkes, normalden daha huzursuz, duygusal, endişeli, yorgun, gergin veya stresli hissedebilir.

Solar fırtınaların, sirkadiyen ritmimizi (uyku ve uyanma zamanlarımızı kontrol eden iç biyolojik saatimiz) senkronizazyonu bozduğu bilinmektedir. Bu şu şekilde oluyor; epifiz bezimiz elektromanyetik enerjiden etkileniyor ve daha fazla melatonin üretiyor ve böylece bu, uykumuzu, sezgimizi ve doğal içsel yönelişimizin senkronizasyonunu bozuyor. Bu nedenle, bir solar fırtına sırasında bozulmuş uyku düzenlerinden, bitkinlikten yakınabiliriz ayrıca canlı rüyalar görebiliriz ve sezgiyi ve psişik farkındalığı daha da geliştirebiliriz.

Çeviri: AylinER
Kaynak: @Alex. Myles

Check Also

Geri Dönüşü Olmayan İnsan Ruhunun Ölümsüz Yolculuğu