Human Desing (İnsan Dizayn) Sistemi Nasıl Çalışır?

Sistemin nasıl çalıştığını anlamak için, bu sistemin temelini oluşturan temel konsepte bilmek önemlidir. İnsan Tasarımının temel yönü, bilimsel olarak “Nötrino” olarak bilinen şeye dayanmaktadır.

Resimdeki yazı: Human Design’ın ardındaki Bilim Yaklaşık 100 trilyon nötrino her saniye bedene çarpar geçer.

 Nötrinolar, sonsuz miktarda kütleye sahip olağandışı parçacıklardır. Yaklaşık 3 trilyon nötrino ve taşıdıkları materyal bilgisi, saniyede gezegenin her santiminden geçer. Güneşimiz, güneş sistemimizde dolaşan tüm nötrinoların yaklaşık yüzde 70’ini, geri kalan yüzde 30’unu da Galaksideki diğer yıldızların yaydığı ve Jüpiter gezegeni de küçük bir miktar üretir.

2015 yılında, bilim insanları Takaaki Kajita (Süper-Kamiokande İşbirliği) ve Arthur B. McDonald (Sudbury Nötrino Gözlemevi İşbirliği), nötrinoların kütleye sahip olduğunu gösteren nötrino salınımlarını keşfetmelerinden dolayı Nobel Ödülü aldılar. Ra Uru Hu, bunu 1991 gibi daha erken bir tarihte İnsan Tasarım Sisteminin arkasındaki bilim olarak yayınlamıştı.

Nötrinolar, sonsuz derecede küçük bir kütle miktarı olduğundan, akımları geçerken bilgi bırakır. Bu bir bilgi akışıdır ve her birimizde bizi bu akışa bağlayan parçacıklar vardır. Doğum anında, nötrino akışının gezegenler aracılığıyla taşıdığı bilgilerle şekilleniriz. Bu şekillenme ve bir nevi mühür, İnsan Tasarım Şemanıza yansıtılır ve size özgü sizin tasarımınız açığa çıkar. Bu bilgi bize doğamızı, potansiyelimizi ve etkileşim biçimlerimizi anlamamızı sağlar.

Çeviri:AylinER
https://www.jovianarchive.com/Human_Design/How_does_it_work

Check Also

Geri Dönüşü Olmayan İnsan Ruhunun Ölümsüz Yolculuğu