Gökyüzünde Kıyamet Sesleri

Gökyüzünde Kıyamet Sesleri: Tüm Amerika’da Gizemli Gümbürtüler ve Işık Patlamaları 

Amerikalılar haftalardır ülkenin her yerinde, son derece yüksek sesli gümbürtüler duyuyorlar ve bunların hiçbir açıklaması yok. Bunların hemen akabinde ise sıklıkla gizemli ışık patlamaları görülüyor.

Bu garip gümbürtüler evleri sarsıyor, pencereleri zangırdatıyor ve bazı tanıklar bu sesleri bombardıman silahlarının ateşlenmesine benzetiyor. Gizemli gümbürtüler ve bunu takiben görülen ışık patlamaları tüm ülkede kameralar tarafından kayda alınmış olsa da, şu ana dek olayların nedeniyle ilgili otoritelerin mantıklı bir açıklaması olmadı. Öyle görünüyor ki bu garip olaylar da hemen bitmeyecek. Aslında Sun gazetesinin haberine göre bu gizemli gümbürtülerin sıklığı geçtiğimiz hafta boyunca daha da arttı.

Sun Gazetesi:

Gizemli gümbürtüler ve ışık patlamaları tüm Amerika’da gözlemlendi. Olaylar evleri sarsarken, yaşayanları korkutuyor.

Arizona’dan New York’a kadar devam eden sismik bomba akımı uzmanları şaşkına çevirdi ve öyle görünüyor ki geçen haftadan itibaren daha da artış gösterdiler.

Geçen hafta boyunca olaylar daha da çok ilgi çekmeye başladı. Çünkü Cumartesi günü Rhode Island’da, Pazar günü ise New York’da başka bir olay yaşandı.

 Cumartesi günü Rhode Island’da yüksek sesli gürültüler olduğu duyuruldu. Jeremy Braza’nın kamerasına bir video yakalandı ve ayrıca 3 dakika süren yüksek ses kaydedildi.

Braza, TurnTo10.com’a yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Bütün ev sarsıldı. Eşim ve çocuklarım gürültüden uyandılar.”

Sonraki gece New York’da bir patlama duyuldu, arkasından da gökyüzünde ışıklar çaktı.

Matt Wasowski Twitter’da şunu yazdı: “Aman Allahım. Brooklyn Park yokuşunda olan bu gümbürtü ve ses de neydi?”

Tabi ki bu sadece doğu kesimlerinde görülmedi . Mesela 31 Ocak’da Tennessee’de 3 ayrı bölgede “yüksek patlama” sesi duyulduğu bildirildi.

Aynı zamanlarda Kuzey Carolina’da yaşayan insanlar da “açıklanamayan yüksek sesli gürültüler ve patlamalar” olduğuna dair görevlileri aradılar.

 Aynı gün Kuzey Carolina’nın yerel haberlerinde, Wake ve Franklin bölgelerindeki insanların, güvenlik görevlilerini arayarak açıklanamayan yüksek seli patlamalar yüzünden gece uykularından uyandıkları bildirildi. Hatta 2 aile patlamaların çok şiddetli olduğunu, bu sarsıntılar yüzünden elektrik kesintisi olduğunu bildirdiler.

 Birkaç gün sonra New Orleans’da da sayısız insan, garip patlama sesleri duyduklarına dair görevlileri aradılar.

 Olanları anlamaya başladınız mı?

 Tüm ülkede patlama sesleri duyuluyor ve bu patlama seslerinin ardından çok büyük ışık patlamaları da görülüyor. Ama olayların nedenine ait yetkililerin en ufak bir fikri dahi yok.

Olaylar doğu kesimlerinde de son bulmuyor. Tucson, Arizona’da da aynı şeyler yaşanıyor.

 Faye DeHoff: “Başlangıçta çok büyük bir sarsıntı oldu. Sanki kocaman bir kamyon, evime çarpmış gibiydi. Sonra patlama. Pencerelerim sarsıldı. Köpeğim yerinden fırladı. River& Campbell’deyim.”

Bazı yeni raporlar bu garip seslerin sismik patlamalar olduğunu söylüyor. Ama bu iddiayı destekleyecek sismik olaylar yaşanmıyor.

Bu noktada elimizde tam bir gizemden başka bir şey yok. Jason A., tüm ABD’deki bu gizemli patlamalarla ilgili sunulan raporları Youtube’da yayımlayarak müthiş bir iş yaptı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

 Umulmayanı beklememiz gereken bir zaman dilimine girdik. Garip şeyler oluyor ve daha da garipleşecek. Her zaman olan biteni açıklayamayabileceğiz. Ama şüphesiz ki, gezegenimiz gittikçe durağanlığını kaybediyor ve bu da önümüzdeki aylar ve yıllar içinde büyük bir kaos yaratacak.

Keşke bu gizemli gümbürtülerin ne olduğunu bilseydim. Ama maalesef bilmiyorum. Neyse ki çok ciddi hasarlara yol açacak gibi görünmüyorlar. Umarım açmazlar da.

Umalım ki bu sarsmalar daha da büyük bir şeye yol açmasın. Çünkü şu anda Amerika’nın bir kaosa sürüklenmesi çok da zor olmaz.

Çeviren : Sıdıka ÖZEMRE
https://www.zerohedge.com/news/2019-02-09/apocalyptic-sounds-sky-no-explanation-mysterious-booms-and-flashes-light-all-across

Check Also

Bunu anladığınızda Tüm Hayatınız Değişecek – Bruce Lipton