Anla Artık

[sc_embed_player_template1 fileurl=”https://okyanusum.com/wp-content/uploads/2016/07/11.mp3″ autoplay=”true” loops=”true”]

24.07.2016
Dünyevi kazanç merkezli, insandaki ayrımcılık ve ele geçirme hırsı ile çalışan, tamamen materyalist orjininden kaymış din anlayışı çatırdadı.

Manevi yani hakiki Muhammedi anlayış ve yaşam tarzı Halkımızın geniş bir kesimine yansımadan alınacak tedbirler yaraya ilaç olmayacak.

İnsanlık Şah damarından yakın olan ve Allah ismiyle işaret edilen deruni özelliklerini tanıdıkça bütünlük hissine kavuşur ve Şifa bulur.

Bu çerçeveden bakınca yaşanan felaketin maneviyat eksikliğinden kaynaklandığı görülüyor tek çare orjin kaynak Resulullah ilminin önünü açmak.

Hayatı gerçekçi olarak değerlendirme özelliği olan tüm insanlar kastettiğimiz bu açının tek çözüm olduğunu eninde sonunda görecekler.

Çok geç olmadan geçici tedbirlerden medet ummadan farkına varıp harekete geçilir umarım çünkü tuz da kokmuş görüldüğü gibi.

Hz Muhammedin anlaşılmasını bilinçli örtenlerin karşısına O nu anlamadan yaşayıp gidenlerin aldığı önlemlerle çıkılmaz,Allah muinimiz olsun.

İstidadında hidayet olan İnsanın Hz Resulullahın ilmiyle tanışması ve sonucun bilincinde açığa çıkmasıdır Mehdiyet,hidayetin kimlik bulması!

Hz Resullahın açıkladığı ilmin engelsiz açığa çıkması sağlanabilse decalliyete ait pisliklerin aniden nasıl yok olduğuna inanamayacaksınız.

Bireysel zihninizde hüküm süren kirlilikten sizi arındıracak ilaç nasıl hakikat ilmiyse makro olarak da toplum için gereken aynı şeydir.

Check Also

Kuranı Kerim Cozumu app privacy policy

Privacy Policy Privacy Policy Ahmed Hulusi Digital built the Kuranı Kerim Cozumu app as a ...