Özel Şifre

HER BEYİN, KENDİ “ÖZEL ŞİFRESİ”Nİ TAŞIYAN RUHUNU 
(kendi parmak izini) ÜRETİR

Bu güne kadar yazmadığım bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum… Ama önce şu biline…

Acelem yok!.

En kötü ihtimalle, birkaç yıl içinde, belki de dünyamı değiştirdikten sonra kesinleşecek…

İnsan beyninin, İngilizce’de “wave” denen “dalga” yapılı kendi “RUH”unu ürettiği…

Her beynin, kendi parmak izini, yani “özel şifresini”, taşıyan – http://en.wikipedia.org/wiki/Brain_fingerprinting – ruhunu ürettiği kesinleşecek; bundan dolayı da, reenkarnasyonun, yani ölümü tatmış kişinin tekrar yeni bir bedende dünyaya gelmeyeceği gerçeği netleşecek.

1972 yılında yayınlanan “Ruh İnsan Cin” isimli kitabımda ilk defa yazmıştım her insan beyninin, kendi özel şifresiyle kendi ruhunu ürettiğini; “insan” denen “bilinç” yapının, beyinle iletişimi kesildikten sonra, “ruh” adı verilen “dalga” bedenle (ruhu nurânî), yaşamına değişik boyutlarda, çeşitli aşamalardan geçerek hep ileriye doğru devam ettiğini..

Yeryüzüne gelmiş en muhteşem insan Allah Rasûlü Muhammed Mustafa’yı, Orion yıldızında oturantanrının peygamberi sananlar; insan ruhunun da, oradaki ruhlar âleminden, kanatlı meleklerle getirilip, ceninin içine sokulduğunu tasavvur etmekteler…

Evrensel boyutlardan, Galaksi içinde Dünya’nın yerinden ve dahi Dünya üstündeki insan bedeninin ölçütünden habersiz; kozası içinde yaşamakta olanlar; elbette ki, Rasûlullah (aleyhisselâm)ın Kurân ile açıkladığı, hâlâ değeri fark edilememiş işâret, sır ve bilgilerden de mahrumdurlar!.

Bilelim ki, “RUH”, bir anlamı itibariyle, varlığın var oluş özellik ve amacıdır. (“sen bu işin ruhunu kavramamışsın”; cümlesi örneğinde olduğu gibi).. Diğer anlamı itibariyle de, beynin ürettiği “dalga”ların oluşturduğu “bilinc”i ihtiva eden beden, manasınadır.

Ruhumdan nefhettim” işaretinin anlamı ise…

Üflemek” anlamına gelen “nefh”, ciğerdeki havanın dudaktan açığa çıkarılması anlamında olduguna göre;kişinin hakikatini oluşturan Allah isimlerinin işaret ettiği özelliklerin, kişinin içinden-özünden-derûnundan “irsâl olup”, gelip(?) beyinde açığa çıkarılışını ifade etmektedir.

Yoksa yukarıdan üfleyen, dudaklı bir tanrı mevcut değildir bazılarının sandığı gibi!.

Check Also

Veda – Farewell – Ahmed Hulusi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.